SagatPL - 41 lat, PL (mazowieckie)
24 listopada 201014:24, 03 listopada 2013
N1kt
01.01.1985
Mężczyzna
01.01.2000
Simson s51 Enduro '90
Simkiem w zimę -ileś tam 'Cycków na termometrze w 90tych latach. Jechałem w dresie ortalionowym i kilka warstw ubrań pod dresem :D zimno tak mi było że jak przyjechałem do domu to cała szczęka mnie bolała tak zaciskałem zęby podczas jazdy z zimna : ]
Komentarze (0)
Musisz się zalogować aby móc dodawać komentarze.